Linia produktów RunLock powstała z myślą o szybkim i skutecznym mocowaniu przedmiotów bez znajomości sztuki wiązania węzłów. Można to zrobić w ciągu kilku minut, ciesząc się wygodą ich obsługiwania. Produkty wykonane na podstawie nowoczesnej formuły są rozciągliwe, dzięki czemu możliwe jest przywiązywanie rzeczy z odpowiednią siłą i mocą, jednocześnie minimalizując ryzyko zerwania zabezpieczenia, jego pęknięcia oraz innych uszkodzeń. Sprężystość to niezaprzeczalna zaleta tego uniwersalnego akcesorium. Miękkość i lekkość linki pozwala na zachowanie estetyki i bezpieczeństwa – RunLock nie porysuje ani nie pozostawi śladów na transportowanym załadunku.

Wytrzymałość i delikatność w jednym

Już od pierwszej pętli można liczyć na pełną wytrzymałość – niezależnie od sytuacji wybrana lina będzie pełniła swoją funkcję. Wszak została stworzona właśnie z myślą o trudnych warunkach – leśnych, survivalowych, z uwzględnieniem różnych warunków atmosferycznych, terenów błotnistych, nasłonecznionych i zanieczyszczonych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na dużą wilgoć, sól, promieniowanie UV i działanie środków nafto podobnych. Produkt umożliwia wykonywanie trwałych mocowań i sideł, a połączenie dwóch lin w jedno zajmuje dosłownie chwilę.
Co ważne, liny RunLock są nie tylko łatwe w montowaniu, ale i w rozwiązywaniu. Ich stosowanie zwalnia z niemiłej konieczności radzenia sobie z ciężkimi supłami, które często tworzą się na innych artykułach tego rodzaju.

RunLock – więcej niż lina!Wszechstronne zastosowanie liny

Liny RunLock to produkt chętnie wybierany przez miłośników myślistwa i survivalu, ale także przez osoby ceniące sobie szybkie wyjścia z trudnych sytuacji. Znajduje zastosowanie w wielu wydarzeniach życiowych, w których potrzebna jest silna, wytrzymała linka. Można zastosować ją podczas przenoszenia, transportu i zabezpieczenia ciężkich, dużych przedmiotów – przyda się podczas wyrębu drewna oraz przeprowadzki. Można wykonać z niej smycz myśliwską oraz uprząż do ścigania zwierzyny na polowaniu. Świetnym pomysłem jest zabezpieczenie przy jej pomocy sprzętu lub bagażu przymocowanego do bagażnika, przyczepki, plecaka. Przyda się także w trakcie holowania pojazdu.
Pomysłowi użytkownicy znajdą w niej mnóstwo zastosowań – może okazać się przydatna podczas uprawiania sportów, organizowania biwaku, jak i w ramach potrzeb gospodarstwa domowego. Wszechstronność RunLock skłania do zakupu jednego z obecnie dostępnych wariantów. Na podstawie innowacyjnej formuły wyprodukowano bowiem kilka wersji, umożliwiających sprawne i wygodne wykorzystanie lin w praktyce.