Akcesoria użytkowe może nie są świetnym pomysłem na premie, ale z pewnością stanowią ciekawy upominek i dodatek do różnego rodzaju uroczystości, świąt itp. Warto czasem dać swoim podwładnym kilka gadżetów reklamowych, które będą oni mogli także przekazać swoim znajomym. Takie akcesoria powinny być przede wszystkim funkcjonalne, by inni chcieli ich używać – w innym wypadku prezenty nie mają sensu. Do najpopularniejszych należą różnego rodzaju kalendarze kieszonkowe, notatniki, długopisy i etui do telefonu, dzięki któremu można zabezpieczyć smartfon przed uszkodzeniami i procesem niszczenia.

Etui do telefonu – otwórz się na potrzeby pracowników

Jest to świetny pomysł na prezent, jednak dużo wcześniej trzeba zapytać podwładnych o to, jakim modele oni dysponują. Każdy produkt posiada inny rozmiar, kształt, usytuowanie aparatu itp. Case lub nawet etui do telefonu w formie książki, powinny zostać dopasowane idealnie do modelu smartfona, więc jeśli nie chcecie strzelać lub kupować wyposażenia, które finalnie nie będzie przydatne, warto zrobić krótką ankietę lub badanie, w którym zapytanie pracowników o ich telefony. etui na telefonZamiast decydować się na tanie i produkowane masowo etui silikonowe z logo firmy można również przemyśleć zakupienie etui do telefonu dla pracowników w charakterze prezentu bożonarodzeniowego. W takim wypadku nie zamawiamy etui z naszym logo, tylko wybieramy dobrej jakości pokrowiec z szerokiej oferty, dostępnej na rynku. Warto zwrócić uwagę, żeby zakupione etui było dobrej jakości i pochodziło od renomowanej firmy, np. Mobiwear.pl – produkty złej jakości lub niestarannie dobrane mogą wywołać skutek odwrotny od założonego i zniechęcić pracowników do naszej firmy.

Wybierz polski produkt

Wybranie na prezent dla pracowników dobrego jakościowo produktu, produkowanego ręcznie przez polską firmę nie tylko poprawi stosunki między pracownikami a pracodawcą, ale również zbuduje jego pozytywny wizerunek, jako osoby szczodrej i dbającej o dobrobyt podległych mu ludzi, ale również wrażliwej na kwestie społeczne i ekologiczne. Dodatkowo prezentami dla pracowników można także pochwalić się w mediach społecznościowych – Facebooku czy Instagramie – dzięki czemu informacje te dotrą do szerszego grona odbiorców i pozytywnie wpłyną na wizerunek całej firmy. Wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych na jednego pracownika jest inwestycją długoterminową, która z pewnością zwróci się w postaci zwiększenia lojalności i motywacji do pracy wśród personelu oraz w budowaniu wizerunku korporacji jako przyjaznej i dbającej o „swoich”.