Wakacje to okres co najmniej 2 miesięcy błogiego lenistwa. Większość młodych ludzi planuje odpocząć wtedy od codziennych obowiązków i skupić się na relaksie. No dobrze ale co jeśli po tygodniu jest się zupełnie znudzonym swoim nic nie robieniem? Wydawać by się mogło, że kurs językowy to dobry pomysł ale czy 2 miesiące to wystarczający czas na naukę?

Wybór języka

akademiachinskiego.com.pl

Akademia języka chińskiego Wushi (akademiachinskiego.com.pl) uważa, że na naukę nigdy nie jest za późno i swoja ofertę dostosowuje do grupy wiekowej oraz poziomu osób uczęszczających na kurs. Znając już podstawy angielskiego i niemieckiego warto zainwestować w język, którego nie uczą w szkołach, np. hiszpański albo chiński. Lekcje, które odbywają się w czasie wakacji są niezwykle inspirujące zarówno dla uczniów, jak i dla prowadzącego. Doskonałym tego przykładem jest integracja po zajęciowa z osobami chętnymi. To właśnie wtedy można nauczyć się najwięcej, ponieważ spotykają się osoby, które dzielą pasję do danej kultury i języka. Brak dodatkowych szkoły i związanej z nią obowiązków pozwala na poświęcenie się w całości danej dziedzinie. Ponadto jest to dobry czas na przygotowywanie się na rok szkolny, podczas którego można kontynuować naukę.

Czemu chiński?

Akademia języka chińskiego Wushi  zna milion powodów dlaczego akurat chiński, nie mniej jednak najważniejszym powodem wyboru tego właśnie języka jest jego złożoność i egzotyczność. Nauczenie się samego alfabetu można zaliczyć do sukcesów, nie mówiąc już o umiejętności prowadzenia podstawowej konwersacji. Język chiński polecany jest każdemu, kto lubi wyzwania, ponieważ z całą pewnością nauka języka chińskiego jest czasochłonna i najlepiej się go uczyć właśnie w okresie wakacyjnym kiedy posiada się czas na codzienne powtarzanie. Jest to niezwykle ważny czynnik w procesie nauki tego właśnie języka. Akademia języka chińskiego Wushi gwarantuje swoim uczniom przemyślany program zajęć, który każdego roku jest doskonalony. Pozwala on na uporządkowanie przyswajanych informacji w przystępny dla każdego sposób. Małe grupy składające się maksymalnie z 8 osób pozwolą lektorowi na indywidualne skupienie się na każdym uczniu z osobna, co zdecydowanie poprawia jakość nauczania. Duże chęci i zapał pozwolą stwarzają idealną bazę dla każdego świeżaka.