Elektronarzędzia stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego warsztatu czy zakładu dokonującego obróbki twardych materiałów, takich jak aluminium, sklejki, płyty drewniane czy PVC. Wszelkiego rodzaju frezarki czy narzędzia oscylacyjne umożliwiają pracę z niespotykaną wcześniej precyzją. Kosztem niewielkich inwestycji, firmy mogą znacznie usprawnić przebieg procesów obróbki drewna czy tworzyw – jest to w dzisiejszych czasach warunek konieczny do spełnienia ze względu na dużą konkurencję na rynku usług tokarsko - frezarskich.

Najlepszy wybór

CMT narzędzia

niejednokrotnie udowodniły swoją przydatność w każdych okolicznościach, zarówno w Polsce jak i Europie. Wiodący dystrybutorzy zgodnie przyznają, że jest to segment wyjątkowo chłonny i dynamicznie się rozwijający, wpływający stymulująca na budownictwo, stolarkę i inne rodzaje przedsiębiorstw.

Najpopularniejsze typy narzędzi CMT

elektronarzędzie

CMT narzędzia to przede wszystkim wszelkiego rodzaju frezarki. Jednoręczna frezarka krawędziowa CMT10 z rolką Delrin to przykład świetnego narzędzia do frezowania, znajdującego zastosowanie w każdym warsztacie. Dobry rozkład mas przyczynia się do niezwykle łatwego operowania w trudnych pozycjach, dzięki czemu urządzenie w wielu kręgach zyskało mianu produktu uniwersalnego. Frezarka 2400W CMT to kolejny przykład tego, jak CMT narzędzia zmieniają rzeczywistość funkcjonowania zakładów dokonujących obróbek materiałów. Łatwa regulacja głębokości frezowania (3 poziomy wysokości) oraz szybkie mocowanie ułatwiają posługiwanie się tym uniwersalnym narzędziem. CMT narzędzia to nie tylko same urządzenia, lecz także szeroka paleta części zamiennych oraz elementów usprawniających pracę danego narzędzia. Zestawy frezów trzpieniowych ułatwiają tworzenie specyficznych wpustów w sklejce, dzięki czemu dostosowanie się do specyficznych wymagań poszczególnych klientów będzie bardzo łatwe. Zniwelowane są dzięki nim niepotrzebne zbędne przestrzenie w połączeniu. Również frezy trzpieniowe należą do świetnych przykładów, że jest to bardzo szeroka i obszerna grupa produktów. Frezy do boazerii ułatwiają skomplikowaną obróbkę paneli boazeryjnych, podobnie jest z frezami do parapetów, płycin i płaszczyzn. Ciekawym typem frezów są frezy kuliste, znajdujące zastosowanie  w niszowych zleceniach. Oprócz tego wyróżniamy między innymi frezy profilowe, zaokrąglające, piłkowe i wiele, wiele innych. Jednoznacznie dowodzi to faktu, że frezarki są nieodłącznym atrybutem każdego większego przedsiębiorstwa, które dokonuje obróbki różnych powierzchni.