Chyba każdy mężczyzna marzył o własnym pokoju przeznaczonym wyłącznie do jego rozrywek. Wiele osób nie poprzestaje wyłącznie na oglądaniu ich w amerykańskich serialach i w pewnym momencie postanawia zrealizować swoją wizję. Przed przystąpieniem do działania warto dobrze zaplanować jego wygląd i wyposażenie. Takie elementy jak dart czy duży telewizor są dla każdego oczywiste, ale warto zadbać również o pozostałe drobiazgi, które nadadzą odpowiedniego charakteru całości pomieszczenia.

dartNiezbędne wyposażenie męskiego pokoju

W założeniu pokój ma być prawdziwym męskim królestwem, więc powinny znaleźć się w nim wszelakie akcesoria, które potrafią umilić czas. Podstawowym elementem oczywiście jest możliwie jak największy telewizor. Sprawdzi się zarówno podczas spotkania z okazji meczu ulubionej drużyny, wspólnego oglądania filmu akcji, jak i w funkcji ekranu do konsoli. Warto jednak postawić również na klasykę, dart z pewnością zapewni mnóstwo rozrywki, nawet jeśli w grze będzie uczestniczyła większa liczba graczy. Podczas zakupu tarczy nie warto nadmiernie oszczędzać i lepiej wybrać wariant elektroniczny. Nowoczesny dart (http://www.bilard.pl/pol_m_Dart-105.html) sam zlicza punkty i pilnuje kolejki, co sprawia, że rozgrywka jest znacznie wygodniejsza. W kwestii wyposażenia warto pomyśleć również o bardziej prozaicznych rzeczach i zadbać o odpowiednie meble. Niezbędna będzie wygodna kanapa, która zapewni komfort nawet podczas długiego użytkowania. Doskonałym dopełnieniem będzie kilka foteli, które sprawdzą się w przypadku wizyty większej grupy znajomych. Dobrym pomysłem będzie także zakup stylowego barku, który nie tylko zapewni odpowiednią ochronę dla naszego alkoholu, ale również podkreśli charakter pomieszczenia.

Zadbaj o wystrój męskiego królestwa

Poza wyposażeniem takim jak dart czy konsola, które mają służyć bezpośrednio do rozrywki, należy zadbać o całościowy wystrój pokoju. Stylistyka powinna w jednoznaczny sposób mówić, że pomieszczenie jest męskim królestwem. Najlepiej zdecydować się na jeden motyw przewodni bliski naszym zainteresowaniom i w jego klimacie urządzić cały pokój. Doskonałym pomysłem na aranżację ścian będzie ich dekoracja plakatami, przed ich powieszeniem dobrze je jednak oprawić w antyramy. Jeżeli jesteśmy kolekcjonerami jakichś przedmiotów, to warto wyeksponować swoje zbiory w takim pokoju. Najlepiej w tym celu zamówić specjalne gabloty, które zapewnią odpowiednią prezencję naszych skarbów. Tak urządzony pokój z pewnością zrobi ogromne wrażenie na każdym z naszych znajomych i u niejednego wywoła zazdrosne spojrzenia.